Hakkımızda


Hakkımızda

HÜRPAZ OTOBÜS SAN.İTHALAT İHRACAT VE TİC. A.Ş.

1972 yılından beri otomotiv sektöründe çalışmaya başlayan Hüroğlu Grubun bir parçası olan Hürpaz Otobüs Yedek Parça Pazarlama San. İth.İhr.ve Tic.A.Ş. 1999 yılında kurulmuştur.

Hürpaz A.Ş. otomotiv sektöründe ticari araçlar için otobüs minibüs ve midibüslerin yedek parçalarının yurtiçi toptan satışında etkili olduğu kadar dış piyasadada ihracattada deneyim sahibidir. Bunun yanında Hüroğlu Otomotiv ve Hürel Elektronik şirketlerinin ürünleride gene Hürpaz A.Ş. tarafından piyasaya sunulmaktadır.

Bununla birlikte Mercedez-Benz, Temsa, Man, Setra, Daf, İsuzu, Otoyol, Otokar, marka araçlar için otobüs yedek parça, karoseri aksesuar, koltuklar, koltuk kumaşları , koltuk yedek parçaları, taban muşambalari , kontroplak ,bagaj kilitleri ve ekipmanları , iç ve dış aydınlatma ürünleri , havalı kapı sistemleri ,amortisör çeşitlerinin satışı yapmaktadır.

Bugün ise Hürpaz yerli piyasada olduğu kadar dış piyasadada, Avrupa ülkelerinde,Rusya ve Orta Doğu ülkelerindede toptan satış ve tedarikçi olarak büyük bir şirket olmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.